info@elbebekgulbebek.org
0212 367 4616
Cart 0
Sepette ürün yok.

WaterWipes

El Bebek Gül Bebek > Services > 2021 > WaterWipes

WaterWipes, El Bebek Gül Bebek Derneği’ni desteklemektedir.

Günümüzde her 10 bebekten 1’i prematüre olarak dünyaya geliyor ve bu oran Türkiye’de her yıl 15 milyon prematüre bebek doğumunun gerçekleştiğini gösteriyor. Bebek ölümlerinin %75’i ise erken doğumla birlikte ortaya çıkan komplikasyonlardan kaynaklanıyor. Üstelik prematüre doğumlardan sonra gerekli sağlık ve bakım koşulları sağlanmadığı sürece bu bebeklerin hayatta kalma olasılığı azalıyor. Hayatta kalınsa dahi bazı durumlarda sorunlar yıllarca devam ediyor.

Vaktinden önce gelen ve zor bir başlangıç yapan minikler, modern tıp ve teknoloji sayesinde hayata daha sıkı tutunabilir. Endişe, belirsizlik ve cevapsız sorularla geçen ilk birkaç haftayı, hatta ilk birkaç ayı, bebekler ve aileleri için kolaylaştırmak büyük bir azim, sabır ve kararlılık ister. El Bebek Gül Bebek Derneği bu iş için gönüllü… WaterWipes ise bu süreçteki değerli destekçilerinden biri…

WaterWipes, El Bebek Gül Bebek Derneği ile birlikte prematüre bebeklerin ellerinden tutuyor.

El Bebek Gül Bebek Derneği bir prematüre bebekler ve aileleri derneğidir. Kurulduğu günden bu yana tam 12 yıldır, anne karnındaki gelişimini tamamlamadan önce doğan bütün bebeklerin sağlıklı bir geleceğe kavuşması için çabalıyor. Bunun için deneyim sahibi ve uzman kişilerle birlikte çalışmalarını sürdürüyor. WaterWipes da bu olağanüstü gönüllü çalışmayı bir ortak olarak destekliyor ve bundan büyük mutluluk duyuyor. İçeriğindeki %99,9 su ve 1 damla meyve özütü ile dünyanın en saf bebek mendili olan WaterWipes, dernek çalışmalarına yaptığı katkıların yanında yenidoğan cildine doğal ve kusursuz bir bakım yapıyor olmaktan da ayrıca gurur duyuyor.